Mircea FECHET

Deputat

Despre

Născut la data de 01 iul. 1980 

Ales deputat în circumscriptia electorala nr.4 BACĂU. Data validarii: 21 decembrie 2020.

Comisii permanente
Comisia pentru afaceri europene (din feb. 2021)
Comisia pentru mediu şi echilibru ecologic – Vicepreşedinte

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021.
Luari de cuvânt2
Declarații politice4
Propuneri legislative inițiate6
Întrebări și interpelări2
Moțiuni26

Contact

Email : mircea.fechet@cdep.ro