Costel ŞOPTICĂ

Deputat, Membru Bex, Președinte PNL Botoşani

Despre

Născut la data de 18.02.1967 în Botoșani.

ales deputat în circumscripţia electorală nr.7 BOTOŞANI
data validării: 21 decembrie 2020

Comisii permanente
Comisia pentru agricultură, silvicultură, industrie alimentară şi servicii specifice – Vicepreşedinte (din feb. 2021)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021.
Luari de cuvânt1
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate5
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni0%

Contact