Bogdan GHEORGHIU

Deputat

Despre

Nascut 01 iul. 1975

ales deputat în circumscripţia electorală nr.35 SUCEAVA
data validării: 21 decembrie 2020

Comisii permanente

Comisia pentru cultură, arte, mijloace de informare în masă – Secretar (până în feb. 2021)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 23.10.2020.
Luari de cuvânt1
Propuneri legislative inițiate0%
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni0%

Contact

E-mail:

  • cabinet.ministru@cultura.ro
  • bogdan.gheorghiu@cdep.ro
  • cabparlamentar.bogdangheorghiu@gmail.com

Tel: 021 224 25 10
Fax: 021 223 49 51