Tudoriţa LUNGU

Deputat

Despre

Născută la data de 11 aug. 1962.

Aleasa deputat în circumscriptia electorala nr.4 BACĂU. Data validarii: 21 decembrie 2016.

Comisii permanente
Comisia pentru mediu şi echilibru ecologic (din iun. 2017)
Comisia pentru muncă şi protecţie socială (mai – iun. 2017)
Comisia pentru mediu şi echilibru ecologic (până în mai 2017)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 11.02.2019.
Luari de cuvânt29
Propuneri legislative inițiate70
Întrebări și interpelări20
Moțiuni20

Contact

Email: deputati@pnl.ro