Răzvan Sorin PRIŞCĂ

Deputat

Despre

Născut la data de 15 iun. 1987 în Cluj-Napoca, jud. Cluj.

Ales deputat în circumscriptia electorala nr.31 PRAHOVA. Data validarii: 21 decembrie 2016.

Comisii permanente
Comisia pentru apărare, ordine publică şi siguranţă naţională (din feb. 2017)
Comisia juridică, de disciplină şi imunităţi (până în feb. 2017)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 06.12.2018.
Luari de cuvânt4
Propuneri legislative inițiate32
Întrebări și interpelări22
Moțiuni18

Contact

Email: razvanprisca@gmail.com