Raluca-Gabriela IOAN

Senator

Despre

Născut la data de 06.05.1971.

Senator ales în Circumscripţia electorală nr.41 Vrancea în data de 06.12.2020, validat în data de 21.12.2020

Comisii permanente:

Comisia pentru sănătate Membru, de la data de 22.12.2020
Comisia pentru cercetarea abuzurilor, combaterea corupției și petiții Secretar, de la data de 22.12.2020

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 20.04.2021
Luari de cuvânt16
Declarații politice20
Propuneri legislative inițiate4
Întrebări și interpelări1
Moțiuni16

Contact