Pavel POPESCU

Deputat

Despre

Născut la data de 17 iun. 1987.

Ales deputat în circumscriptia electorala nr.37 TIMIŞ. Data validarii: 21 decembrie 2016.

Comisii permanente
Comisia pentru muncă şi protecţie socială (din sep. 2017)
Comisia pentru tehnologia informaţiei şi comunicaţiilor – Secretar
Comisia pentru sănătate şi familie (până în sep. 2017)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 07.10.2019.
Luari de cuvânt87
Propuneri legislative inițiate73
Întrebări și interpelări339
Moțiuni25

Contact

Email: pavel.popescu@cdep.ro

Telefon: 0757 789 955