Olivia-Diana MORAR

Deputat

Despre

Născut la data de 15 apr. 1979

Ales deputat în circumscriptia electorala nr.6 BISTRIŢA-NĂSĂUD. Data validarii: 21 decembrie 2020.

Comisii permanente
Comisia pentru drepturile omului, culte şi problemele minorităţilor naţionale (din mar. 2021)
Comisia juridică, de disciplină şi imunităţi

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021.
Luari de cuvânt2
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate5
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni23

Contact

Email: deputati@pnl.ro