Nicolae GIUGEA

Deputat

Despre

Născut la data de 6 noi. 1962.

Ales deputat în circumscriptia electorala nr.17 DOLJ. Data validarii: 21 decembrie 2020.

Comisii permanente
Comisia pentru agricultură, silvicultură, industrie alimentară şi servicii specifice – Vicepreşedinte (până în feb. 2021)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 23.10.2020.
Luari de cuvânt2
Declarații politice6
Propuneri legislative inițiate4
Întrebări și interpelări11
Moțiuni25

Contact

Email: nicolaegiugea@yahoo.com