Maria-Gabriela HORGA

Deputat

Despre

Născut la data de 25 dec. 1985 

aleasa deputat în circumscripţia electorală nr.19 GIURGIU
data validării: 21 decembrie 2020

Comisii permanente
Comisia pentru buget, finanţe şi bănci – Vicepreşedinte
Comisia pentru drepturile omului, culte şi problemele minorităţilor naţionale (din mar. 2021)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021.
Luari de cuvânt3
Declarații politice2
Propuneri legislative inițiate5
Întrebări și interpelări1
Moțiuni0%

Contact

Email: gabriela.horga@cdep.ro