Lucica Dina MUNTEAN

Senator

Despre

Născută la data de 29.06.1955 .

Senator ales în Circumscripţia electorală nr.22 Hunedoara
în data de 06.12.2020, validat în data de 21.12.2020

Comisii permanente:

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 25.03.2021.
Luari de cuvânt16
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate1
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni0%

Contact