Ionel DANCĂ

Deputat

Despre

Născut la data de 29 ian. 1976.

  • Ales deputat în circumscripţia electorală nr.41 VRANCEA
  • Data validării: 21 decembrie 2020

Comisii permanente
Comisia pentru învăţământ (din feb. 2021)
Comisia pentru afaceri europene

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021.
Luari de cuvânt1
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate1
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni0%

Contact