Ion ŞTEFAN

Deputat

Despre

Născut la data de 22 ian. 1969.

Ales deputat în circumscriptia electorala nr.41 VRANCEA. Data validarii: 21 decembrie 2016.

Comisii permanente
Comisia pentru buget, finanţe şi bănci (din dec. 2017)
Comisia pentru industrii şi servicii (până în dec. 2017)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 01.07.2019.
Luari de cuvânt6
Propuneri legislative inițiate60
Întrebări și interpelări1
Moțiuni24

Contact

Email: ion.stefan221@gmail.com

Telefon: 0728 243 569