Ioan-Sabin SĂRMAŞ

Deputat

Despre

Născut la data de 16 mar 1985

Ales deputat în circumscriptia electorala nr.13 CLUJ. Data validarii: 21 decembrie 2020

Comisii permanente
Comisia pentru sănătate şi familie (din feb. 2021)
Comisia pentru tehnologia informaţiei şi comunicaţiilor – Preşedinte

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021.
Luari de cuvânt3
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate6
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni0%

Contact

Email: sabin.sarmas@cdep.ro