Eleonora-Carmen HĂRĂU

Senator

Despre

Născută la data de 04.11.1960 .

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.22 Hunedoara, în data de 11.12.2016 validat la data de 21.12.2016

 Comisii permanente:
Comisia pentru afaceri europene
Comisia pentru muncă, familie şi protecţie socială

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 01.07.2019.
Luari de cuvânt405
Declarații politice78
Propuneri legislative inițiate81
Întrebări și interpelări213
Moțiuni14

Contact