Cătălin-Daniel FENECHIU

Senator

Despre

Născut la data de 20.11.1969 .

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.04 Bacău, în data de 11.12.2016 validat la data de 21.12.2016

 Comisii permanente:
Comisia juridică, de numiri, disciplină, imunităţi şi validări
Comisia de validare
Comisia pentru petiții, cercetarea abuzurilor și combaterea corupţiei

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 13.05.2019.
Luari de cuvânt115
Declarații politice1
Propuneri legislative inițiate35
Întrebări și interpelări6
Moțiuni12

Contact