Cristina TRĂILĂ

Deputat

Despre

Născută la data de 27 sep. 1976 în Galați, jud. Galați.

Aleasa deputat în circumscriptia electorala nr.42 BUCUREŞTI. Data validarii: 27 iunie 2017. Înlocuiește pe: Gheorghe-Eugen Nicolăescu.

Comisii permanente
Comisia juridică, de disciplină şi imunităţi (din sep. 2017)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 07.10.2019.
Luari de cuvânt5
Propuneri legislative inițiate35
Întrebări și interpelări5
Moțiuni23

Contact

Email: deputat@cristinatraila.ro