Cristina-Agnes VECERDI

Deputat

Despre

Născută la data de 1 feb. 1968

Aleasa deputat în circumscriptia electorala nr.8 BRAŞOV. Data validarii: 21 decembrie 2020.

Comisii permanente
Comisia pentru sănătate şi familie (din mar. 2021)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021.
Luari de cuvânt2
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate0%
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni26

Contact

Email: cristina.vecerdi@cdep.ro