Costel BARBU

Deputat

Despre

Născut la data de 19.09.1973 

ales deputat în circumscripţia electorală nr.36 TELEORMAN
data validării: 21 decembrie 2020

Comisii permanente
Comisia pentru sănătate şi familie (din mar. 2021)
Comisia pentru cercetarea abuzurilor, corupţiei şi pentru petiţii

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 25.03.2021.
Luari de cuvânt1
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate1
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni0%

Contact

Email: costel.barbu@cdep.ro