Constantin-Daniel CADARIU

Senator

Despre

Născut la data de 16.12.1967 .

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.35 Suceava, în data de 11.12.2016 validat la data de 21.12.2016

 Comisii permanente:
Comisia pentru egalitatea de şanse
Comisia pentru energie, infrastructură energetică și resurse minerale
Comisia pentru comunicații și tehnologia informației
Comisia pentru dezvoltare şi strategie economică

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 01.07.2019.
Luari de cuvânt11
Propuneri legislative inițiate34
Întrebări și interpelări16
Moțiuni12

Contact