Claudiu-Martin CHIRA

Deputat

Despre

Născută la data de 25 noi. 1984

ales deputat în circumscripţia electorală nr.37 TIMIŞ
data validării: 21 decembrie 2020

Comisii permanente
Comisia pentru agricultură, silvicultură, industrie alimentară şi servicii specifice (din mar. 2021)
Comisia pentru tineret și sport
Comisia pentru muncă şi protecţie socială (până în mar. 2021)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021.
Luari de cuvânt1
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate1
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni0%

Contact