Christine THELLMANN

Deputat

Despre

Născut la data de 20 dec. 1986.

Ales deputat în circumscriptia electorala nr.34 SIBIU. Data validarii: 21 decembrie 2020

Comisii permanente
Comisia pentru administraţie publică şi amenajarea teritoriului (din feb. 2021)
Comisia pentru afaceri europene – Secretar

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021.
Luari de cuvânt1
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate2
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni25

Contact

Email: deputati@pnl.ro