Cezar-Florin PREDA

Deputat

Despre

Născut la data de 27 apr. 1959.

Ales deputat în circumscriptia electorala nr.16 DÂMBOVIŢA. Data validarii: 21 decembrie 2016.

Comisii permanente
Comisia pentru apărare, ordine publică şi siguranţă naţională (până în feb. 2017)

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 06.12.2018.
Luari de cuvânt12
Propuneri legislative inițiate31
Întrebări și interpelări45
Moțiuni15

Contact

Email: cezar.preda@cdep.ro