Cătălina CIOFU

Deputat

Despre

Născută la data de 13 sep 1987.

Aleasa deputat în circumscriptia electorala nr.4 BACĂU. Data validarii: 21 decembrie 2020.

Comisii permanente
Comisia pentru administraţie publică şi amenajarea teritoriului (din feb. 2021)
Comisia pentru știință și tehnologie

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 19.03.2021
Luari de cuvânt1
Declarații politice0%
Propuneri legislative inițiate4
Întrebări și interpelări0%
Moțiuni0%

Contact

Email: catalina.ciofu@cdep.ro