Cătălin Dumitru TOMA

Senator

Despre

Născut la data de 11.12.1977 .

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.41 Vrancea, în data de 11.12.2016 validat la data de 21.12.2016

 Comisii permanente:
Comisia pentru afaceri europene
Comisia pentru administraţie publică

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 11.02.2020.
Luari de cuvânt60
Declarații politice20
Propuneri legislative inițiate47
Întrebări și interpelări68
Moțiuni16

Contact