Alina-Ştefania GORGHIU

Senator

Despre

Născută la data de 16.09.1978 .

Senator ales în Circumscripţia electorală nr.37 Timiş
în data de 06.12.2020, validat în data de 21.12.2020

Comisii permanente:

Activitatea parlamentară în cifre

Procentaje raportate la valorile maxime ale parlamentarilor PNL, pentru fiecare categorie în parte.
Statistică actualizată la 25.03.2021
Luari de cuvânt18
Declarații politice3
Propuneri legislative inițiate3
Întrebări și interpelări6
Moțiuni0%

Contact

Email: senator@alinagorghiu.ro